İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

TARÇINA ACİL YUVA ARIYORUZ...

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No8955
İlan Tarihi27 Ekim 2019
Yaşı1
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Oturduğumuz bina depremde hasar gördüğü için boşaltılacak. Yeni kiralık eve taşınıyoruz fakat ev sahibi kabul etmiyor + olarak binada yasak. Ona uygun ev bulmak için çok uğraştık ama maalesef bulamıyoruz. İmkanımız olsa zaten onu kesinlikle bırakmıyoruz. Başka çaremiz kalmadığı için ücretsiz olarak sahiplendireceğiz. Gerçek bir hayvansever arıyoruz.NOT: BAHÇEDE VEYA GÜVENLİ BİR DUBLEX - TERAS TARZI YERDE BAKILMASINI İSTİYORUZ.KÖPEĞİMİZ 1 YAŞINDA DİŞİ VE HENÜZ KISIR DEĞİL.ÖNEMLİ AŞILARI YAPILDI.KÖPEK ÇOK AŞIRI HAREKETLİ OLDUĞU İÇİN BESLEMEYE UYGUN ALANI OLANLARI TERCİH EDİYORUZ.ISIRMA HUYU YOK. SADECE SAHİBİNE BİR ŞEY YAPMAYA KALKIŞIRLARSA ISIRIR. ÇOCUKLARLA OYNAMAYI ÇOK SEVER OYUNCU BİR KÖPEK.SON OLARAK KÖPEĞİMİZ GOLDEN İLE PİTBULL KIRMASIDIR. HER İKİ CİNSİN DE ÖZELLİKLERİNİ TAŞIYOR GENEL OLARAK SEVECEN, YERİ GELDİĞİNDE SAHİBİNİ KORUR. İNSTAGRAM: @tarcin.bebe

215 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.