İncelediğiniz ilan yayından kaldırılmıştır.

Silver Point ve Lilac Kendi kedimizin pamuk yavruları

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No39845
İlan Tarihi17 Mayıs 2021
TürüKedi İlanları
CinsiBritish Shorthair
Yaşı0 - 2 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Selamlar,

18 Nisan doğumlu olan kendi kedilerimizin yavrularıdır. Anne ve Baba her ikisi de bana ait görsellere ekledim anne safkan british shorthair secerelidir lilac renk, baba silver shaded british shorthair. kedimin ilk doğumu yavrular gayet sağlıklı anne altından anne sütü emmektedirler. Yavrularımızın ikitanesi silver point - Dişi/erkek , bitanesi silver shaded/erkek , bitanesi de lilac dişi dir.

Sağlık ve ırk garantilidirler.

Acayip oyuncudurlar, neşeli ve akıllı yavrulardır. Yavrularımıza yaş mama - babycat mama takviyesi yapıyorum gayet iyi ve kaliteli beslenmektedirler. 

Kum eğitimleri var. Petshop kedileriyle karıştırmayınız, ev ortamında yetişen anne altından sağlıklı kedilerdir. Ücretleri görüşülür. Detaylı iletişime geçerseniz video-fotoğraf gönderebilirim. Başta manevi olarak sorumluluk sahibi olan, sonrasında maddi olarak bu yükü kaldırabilecek kişilere ücretli sahiplendirilecektir.


İstanbul-PENDİK

280 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.