İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Sherlock için acil yuva arıyoruz

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No8416
İlan Tarihi12 Ekim 2019
Yaşı4
CinsiyetiErkek
BoyutBüyük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Annesi British, babası tekir (sokak kedisi). Annesinden kaynaklı olarak biraz iri :) 5.5 kilo, şişman değil, iri bir kedi. Kısırlaştırıldı, iç-dış parazit aşıları düzenli olarak oluyor. Kuduz aşısı da yapılmış durumda. Bir sonraki kuduz aşısı zamanı Temmuz 2020.


Sağlıklı ve çok cana yakın :) 3.5 yıldır benimle birlikte, 6 aylıkken sahiplenmiştim. Yurt dışına taşınıyorum ve yasal prosedürler çok uzun sürdüğü için yanımda götüremiyorum. O nedenle acillen sahiplendirmem ve yeni bir yuva bulmam gerekiyor :(


Doğduğundan beri kardeşi ile birlikte mümkünse ayırmak istemiyorum. Kardeşi de dişi ve o da kısır. Kardeşinin fotoğrafını da ekliyorum.


Beşiktaş'da yaşıyorum. Yeni sahibine bir süre mama ve veteriner masrafları konusunda yardımcı olmaya hazırım.

162 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.