İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

sevimli Mia aylardır kafeste...

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No38742
İlan Tarihi29 Nisan 2021
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı1
CinsiyetiDişi
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Mia 1-1.5 yaşlarında sokakta baktığımız bir kızdı. Doğum yaptıktan sonra yavrularını sahiplendirdik ve onu da kısırlaştırdık. Fakat bir yerden düşmüş olduğunu düşünüyoruz, arka iki bacağında güçsüzlü var. Yürümekte güçlük çekiyor. Tedavisini biz üstlendik, hala devam ediyor. Fakat tedavi gereği aylardır kafeste. Ve çok yalnız kalıyor. Aşırı sıcakkanlı ve kucakcı bir kedi olduğu için kafeste ekstra zorlandığını düşünüyoruz. Tedavisi devam ederken, ona yuva ve sevgi verecek birisini arıyoruz. Değerleri çok iyi, sadece yürümesi problemli. Tuvalet eğitimi vs var. Aşırları her şeyi tamam. İhtiyacı ve sağlık problemi olan bir kedi sahiplenmek istiyorsanız Mia sizi hiç üzmez. 

135 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.