İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Sevecen , zararsız , sakin

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No12303
İlan Tarihi12 Ocak 2020
Yaşı1
CinsiyetiErkek
BoyutBüyük Boy
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Merhaba. Iron'u yaklaşık 1 sene öncesinde yağmurlu bir günde hasta ve çaresizken sokaktan eve getirip saihiplendim , ilk eve getirdiğimde yaklaşık 3-4 aylıktı şimdi ise yaklaşık 1,5 yaşında.. Aşılarını ve bakımını yaptırdım . Iron'u sahiplendiğimde annemle yaşayan bir öğrenciydim ancak şu an okulum bitti . Annem evde pek duramadığı için ironla ilgilenemiyor.  Önümde askerlik ve iş açısından hayatımda belirsizlikler var. Oldukça stresli ve zor dönemden geçiyorum ve iron'a yeterince ilgi gösteremiyorum. Iron'un sevilmeye ,ilgiye , mutlu olmaya ihtiyacı var. Onu en az benim kadar sevecek kişi/kişiler arıyorum. Tuvalet eğitimi var, bir senedir bizimle bir kere bile evde birşeye zarar vermedi, sessiz , zararsız çok güzel bir kedi, saldırganlığı yok, çok uyur , yanınızdan ayrılmaz. 

434 kez görüntülendi.

mehmet feyyaz güvene

Üyelik tarihi: 12 Ocak 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep534 936 22 35
WhatsApp534 936 22 35
İlan sahibi: mehmet feyyaz güvene
GeriAraWhatsApp

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.