İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

ŞECERELİ YETİŞKİN DİŞİ

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No8615
İlan Tarihi24 Ekim 2019
Yaşı3
CinsiyetiDişi
BoyutBüyük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

şecereli Lina kızımızı sahiplendiriyoruz.

Lina Unica SFS71c33 [Adult Ring 4, Best Point, NOMBİS, CAC, Ex1] -

Doğum tarihi; 15/04/2016

Kısır değil, dişi, mikroçipli, tüm aşıları tam, yaklaşık 5 kg, muhteşem annelik yapıyor, ilkinde 4 ikincisinde 6, üçüncüde 7 doğurdu hepsi de tosuncuklardı-

Yetiştiricilik için çok uygundur. ırk standartlarına yüksek uygunluğu sayesinde yarışmada Best Point ödülü, yarışmanın en iyi yetişkin kedilerinin yarıştığı Adult Ring'te 4. cülük almış; yarışmadaki bütün renk, bütün ırk kedilerin yarıştığı finale kalmıştır. Hakemlerden Ex1 ve Cac değerlendirmelerini almıştır.

Not: İnternet üzerinden ücretli olarak evcil hayvan sahiplendirilmesinin yasak olmasının sebebi, merdiven altı dikkatsiz üreticiler tarafından cins kedilerin ırklarının bozularak çiftleştirilmesidir. Biz, WCF(Dünya kedi federasyonu)na bağlı olarak izinli olarak üreticilik yapıyoruz. Alerjim çok ilerlediği için yetiştiriciliği bırakıyoruz. 

iletişim için lütfen ???? 5493863011 ???? 

326 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.