İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

PUG MOPS BEBEKLER YENİ AİLESİNİ ARIYOR

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No4371
İlan Tarihi12 Haziran 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
Boyut
Aşıları
Tuvalet Eğitimi
Kimden

Evimizde baktığımız kızımız 18.05.2019 da 3 dişi 1 erkek bebek dünyaya getirdi.Yavrularımız süttün kesilip parazit uygalamarı ve ilk aşıları yapıldıktan sonra yeni ailelerine teslim edilecekler.İl dışına gönderim sağlarım istenirse yakın illere özel aracımla elden teslim ederim.Yavrularımız sürekli veteriner kontrolündeler çünkü bende veteriner teknikeriyim :) Sözleşme yapmak şartı ile yavrularıma 10 gün viral astalıklara karşı sağlık garantisi vermekteyim.

YAVRULARIMIZI ŞUAN İÇİN SADECE REZERVE EDEBİLİRSİNİZ 60 GÜNLÜK OLUP AŞILARI YAPILMADAN KESİNLİKLE YAVRU TESLİM ETMİYORUM ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER İYİ GÜNLER DİLERİM.

Bu ilan 515 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: