İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No8826
İlan Tarihi6 Kasım 2019
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden
Pekmezi birkaç aydır sokakta besliyorduk. Çöplükte yaşıyordu biz de her gün mama bırakıyorduk. Sonra hamile olduğunu farkettik ve eve aldık. Yaklaşık 1.5 aydır bizimle. 10 gün önce doğum yaptı. 3 güzel bebeği oldu. Bebekler sütten kesilince pekmezi sahiplendirmek istiyoruz. Dışarıya alışkın bir kedi olduğu için bahçede yaşayıp arada sırada eve girse de olur. Sadece bulunduğu bölge arabaların çok geçmediği ve güvende olduğu bir yer olsun yeter. Tabi ev ortamı olursa çok daha iyi olur. Lütfen ona sıcacık yuvasını açacak, ömür boyu tüm sorumluluklarını üstlenebilecek ve küçücük bir zorlukta ondan vazgeçip dışarı atmayacak kişiler iletişime geçsin. (Bebekler sütten kesilince kısırlaştırmayı da düşünüyoruz.)
194 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.