İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

OYUNCU YAVRUYA AİLE OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No10543
İlan Tarihi8 Aralık 2019
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Mahallemizdeki kedileri beslerken karşımıza çıktı bu güzellik, kapımızın önüne kadar geldi ve 1 hafta kapımızın önünde yattı, bizde dayanamayıp eve aldık. 5 aylık bir dişi, çok sevecen, evin neresindeyseniz sizi buluyor ve dibinize yatıyor. Evimizde 2 kedi var ve büyüğü çok sinirli, sürekli O nu dövmeye çalışıyor. Ayrıca evin büyükleri üçüncü kedi fikrine sıcak bakmıyorlar. Maddi, manevi desteğiyle yanında olacak sevgi dolu bir aileye ihtiyacı var. Bu oyuncu, sevgi dolu, uysal yavruya aile olmak isterseniz hem bizi hem de onu çook çok mutlu edersiniz. Sahiplendirme sonrası iletişimde kalmak isteriz...

249 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.