ONU GÖRÜN ARTIK..UĞUR OĞLANIN SİZE..AİLESİNE İHTİYACI VAR

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No9194
İlan Tarihi4 Kasım 2019
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

LÜTFEN OKUR MUSUNUZ?

Uğur,5,5 aylık,erkek dünyalar güzeli bir evlat..Mama yiyor,kum kullanıyor..İç-dış parazit uygulamaları ve teriner kontrolleri tam.Aşılı,karnesi mevcut.

Uğur,el kadar iken kurtarılmış bir evlat.Küçücük canıyla çok şeyin mücadelesini vermiş bir mazlum.İnsanoğlunun acımasızlığı ile öylesine hırpalanmış ki o savunmasız bedeni.

Korumaya aldık,yavaş yavaş sardık yaralarını,ki onca yaşadıklarına rağmen insana olan sevgisini hiç kaybetmedi.

Gözlerindeki ışıkla her gün daha çok bağlandı yaşama..

Uğur, çok güzel bir karaktere sahip,oldukça uysal,kendi işini kendi gören,sessiz sedasız oyunlar kuran,mırıl mırıl size sokulup patileriyle yüzünüzü seven,tırnak çıkarmak nedir bilmeyen,herşeye herkese sorgusuz sevgi duyan can evlat..Diğer kedilerle de uyum sorunu asla yok

İşin en acı kısmı ise bu çocucun taşıdığı can kimsenin umrunda değil.Onun için yuva arayışlarımız hep sonuçsuz kaldı.Hayatını kazanmak bu masum için hiç kolay olmadı ama bu durum kimsenin yüreğine dokunmadı.Kimse gelsin benim evimin huzuru,hayatımın neşesi olsun demedi..

SEBEBİ NE BİLİYORMUSUNUZ?

IRK DEĞİL DE TEKİR OLMASI..

Hepsi aynı canı taşıyor,aynı nefesi alıyor,asla farkları yok birbirlerinden.Uğur gibi muhtaç olmasına rağmen sırf ırktan sayılmadığı için değersiz görülen, yok sayılan bir çok can sessiz sedasız orda burda hayata gözlerini yumuyor.Kimsesiz gibi.

Bu çocukların onları görecek yüreklere,bağırlarına basacak meleklere ihtiyacı var.Artık görün bu çocuğu da olmaz mı?

NOT:(BİZLER GÖNÜLLÜ OLDUĞUMUZ İÇİN SAYIMIZ ÇOK,ELİMİZDEN GELDİĞİNCE MUHTACA EL UZATMAYA ÇALIŞIYORUZ.LAKİN ZAMANI GELEN GERÇEK AİLESİNİ BULMALİ Kİ HER GİDEN DEN SONRA BAŞKA MUHTACA EL UZATABİLELİM)

İSTANBUL/FATİH

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

AŞI,MAMA,KUM,VETERİNER VS.HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR.

Bu ilan 30 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: