İlan sahibi ile iletişime geç:
İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Ömürlük yuvamı arıyorum ????

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No2960
İlan Tarihi14 Ocak 2019
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiErkek

Adım Kraker ???? yaklaşık 3-4 aylık bi sokak kedisiyim. Sokakta hasta ve yaralı şekilde zorlu hava şartlarında yaşayamaz hale gelmişken beni Merve Ablam gördü ve yalnız bırakamadı. 2 haftadır onun evinde iyileşmem için bana yardım ediliyor. Yaralarım geçti ishalimden kaynaklı hafif düzeyde Rektum Prolapsusu mevcuttu, hem ishalim hemde rektum problemim de iyileşmiş durumda bu süre içerisinde tuvalet eğitimim de verildi. Beni çok seviyorlar ama benim geldiğimde bu evde yaşayan benden çok büyük biraz da huysuz bi kedi daha vardı o benimle hiç anlaşamıyor hatta bazen beni kovalayıp dövüyor ???? bu yüzden bu evde sürekli yaşamam imkansız ???? tekrar sokağa da dönmek istemiyorum. Beni sahiplenip sıcak bi yuva verir beni severseniz size mırlar masaj yapar sizinle oyun bile oynarım ???? 

Beni sahiplenmek için Merve Ablamı arayabilirsiniz 553 981 33 36

Bu ilan 515 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat !

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.