İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

ÖMÜRLÜK YUVA ARIYORUUZZ!!!!!!!!!!!!!

Sahiplendirme
İlan No42686
İlan Tarihi10 Temmuz 2021
TürüKedi İlanları
CinsiTekir
Yaşı2 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Bu yavruyu sokakta bulduğumda, diğer kediler tarafımdan çok fazla hırpalanmış gözü korneasına kadar çizilmişti. Bir gece evvelsi bu kediyi bulduğum yerde bir kediye araba carptı veterinere yetiştirdik ama malesef kurtaramadık, esnafın dediğine göre annesiymiş. Bu vesileden eve aldım çünkü çok ufaktı. Ve bir gecede diğer kediler tarafından hırpalanmaktan göz korneasına kadar çizilmişti. Gerekli tedavileri yaptırdık. Sağlığı ve gözü şuan gayet iyi. tuvalet eğitimi var, kuru mama yıyebiliyor :) Çok güzel oyuncu enerjisi asla bitmeyen tüylü bir dost oldu. Fotoğraflarda öncesini ve sonrasını da paylaşacağım. Şimdi bu minik bebeğe ömürlük yuva arıyoruuzzz!! ????

113 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.