İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Mutlu ve sağlıklı Scottish fold

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No7070
İlan Tarihi6 Eylül 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Dişi yavru 3 aylık ve sağlıklıdır.Cinsi golden . Fotoğraflarda filtre yoktur. Yavrunun renklerinde hare yoktur ve rengi gittikçe açılmakta olup, güncel fotoğrafları istenildiğinde gönderilecektir. daha 5. hafta da yavruya ilerde mantar vs. olmaması için organik vitamin desteği verilecektir. Anne ve baba gelişim süresince Royal canin kitten e ilaven; somonyağı, hindi eti ve sebzelerle hazırlanan organik  püre ile günlük beslenmiştir. Anne ve baba full secerelidir. yavrunun sağlığı açısından kargo uygun değildir. Sahiplenmek isteyen kişinin Antalya'ya gelmesi daha uygundur. son iki Fotoğraf anne ve babanın fotoğrafıdır.

Bu ilan 274 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: