İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Minik Kardeşlere Ömürlük Yuva

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No13347
İlan Tarihi31 Ocak 2020
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutOrta Boy
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSokaktan

İşyerimizin  oradaki bu  iki  minik kardeşi  elimizden geldiğince yaş  ve  kuru mama ile  besliyoruz.Burası  ana  işlek  caddeye  çok yakın  bir  yer.Geçenlerde annelerine  araba  çarpmış ve ölmüş.Bu  yavrucaklarında başına  kötü bir şey  gelmeden sıcak bir  yuvaya  ihtiyaçları  var.Ayrıca  bulundukları yerde  büyük  kedilerden  sürekli  dayak  yiyorlar.Takip  şartı ile  beraberde ayrı  ayrıda  sahiplendirilebilir.3 buçuk 4  aylık  arasındalar.Kuru  ve  yaş mama  yiyorlar.Kum  eğitimleri  var.Cinsiyetlerini  henüz  bilemiyoruz.Onları  kendi  evladı  gibi  koruyup kollayacak ,ömürlük yuva  olacak ailesini  arıyorlar.

140 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.