MİNİK MUCİZE,ÖMÜRLÜK AİLESİNİ ARIYOR..

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No9192
İlan Tarihi4 Kasım 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

MUCİZE BEBEK YAŞAR'IN HİKAYESİ LÜTFEN OKUR MUSUNUZ?

Yaşar,2,5 aylık dünyalar güzeli,tuxedo bir prens..Mama yiyor,kum kullanıyor..İc-dış parazit uygulamaları,aşıları,detaylı veteriner kontrolleri yapıldı.Karnesi var..

Onu bulduğumda henüz 1 günlüktü..Küçücük bedeni taşın üstünde buz kesmiş,hareketsiz yatıyordu..

Önce ölmüş sandım ama elime aldığımda nefes aldıgını farkettim..Hemen eve alıp vücut ısısını yükselttim,ardından çok küçük olmasından dolayı hayatta kalabilmesi için süt anne arayışına girdik lakin bulamadik..

Parmak kadardı annesiz hayata tutunması zordu ama denemek zorundaydık..O küçücük kalbi hep atsin,ufacık bir şansı varsa bile ne gerekiyorsa yapılacak diyerek zorlu bir yola cıktık..

Hergün klinik yollarını mesken tuttuk,gereken tüm ek besinleri kullandım,anne sütü muadili tüm destekleri verdim..Hiç anne ememedi garibim ama direnmektende hiç vazgeçmedi..Ne ben ondan ne de o yaşama tutunmaktan...

iste şimdi herşeyi geride bırakarak 2,5 aylık dünyalar güzeli YAŞAR dimdik ayakta ve sağlıklı..

İnanılmaz pozitif,sevgi dolu,herkese ve herşeye karşı sevgi duyan,diğer canlarla uyumlu,oyuncu,mırıl mırıl ve sosyal bir evlat..

Artık herseyimiz tamam olduğuna gore sıra bu güzel çocuğun Melegini bulmaya geldi..

onu evlat bilecek,bakımında gereken hassasiyeti gosterebilecek,el bebek gül bebek bağrına basacak ÖMÜRLÜK ailesini,sıcak yuvasını ariyoruz..

(NOT:Bizler gönullu oldugumuz icin muhtac olan canlara kendi imkanlarimizla koşmaya calisiyoruz.O nedenledir ki sagligi yerinde olan her can zamanı gelince gercek ailesini bulmali..Ve ailesini bulan her can başka muhtac arkadasina yardım edebilme imkani verir bize.)

ISTANBUL/BAYRAMPAŞA

UCRETSIZ SAHIPLENDIRME ILANIDIR

AŞI,MAMA,KUM,VETERİNER VS HIÇBIR UCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR

Bu ilan 82 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: