İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No4290
İlan Tarihi8 Haziran 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
Boyut
Aşıları
Tuvalet Eğitimi
Kimden

Safkan mavi gözlü iran bebekler red point ve chocolate point renklerinde yeni ailelerini arıyor. Dişi ve erkek yavrularımız rezerve için müsaittirler. Bilgi için whatsapptan ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarımızdan daha önce sahiplendirdiğimiz yavruları görebilirsiniz. Sadece iran kedisi yetiştiriciliği yapmaktayız. Yavrular 2 aylığı doldurup yeteri kadar anne sütü alıp gerekli aşılarını olduktan sonra karneli ve sağlık sertifikalı olarak teslim edilecektir. Anne ve baba kedilerimiz tamamen ev ortamında yaşamakta olup kendi kedilerimizdir. İnstagam hesabımızdan ve facebook profilimizden üç yıl boyunca paylaştığımız tüm fotoğrafları görebilirsiniz ve nasıl bakıldıkları konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Farklı illere gönderim sağlamaktayız ya da isteyen aileler kendileri gelip veteriner kontrollerinden sonra yavrularını teslim alabilirler.

Bu ilan 192 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: