LAPTOP EKRAN KARTI TAMİRİ BİLGİ

65
İlan No 1070
İlan Tarihi 27 Nisan 2018

Merhabalar...

    Ekran kartı tamiri Türkiye’ de Tek Onaran firma olarak 1991 yılı kuruluşlu TSE-HYB (Hizmet yeterlilik Belgeli) firmamızda özenle tamiri yapılmaktadır. Ekran kart arızaları çipin ısınmasından dolayı yanmaktadır. Isınmasının da sebebi, görüntü chıp fanının aşırı tozlanması, fan motor devrinin zamanla düşmesi, dolayısı ile soğutma yapamaması sebebi ile görüntü çipinin yanması ile sonuçlanmaktadır. Firmamıza en çok gelen ekran kartı arızalarının çoğu çip yanması arızasıdır. Bundan sonra da kapasitör, ekran kartı ramı, kart devresi arızası gibi arızalardır.

     Firmamıza gelen ekran kartı arızalarının % 100 oranında yapmaktayız. Ama bazı arızalar olmaktadır ki, üstündeki arızalı parçalar çok olduğundan, astarı yüzünü geçmektedir. Firmamız ne masrafı çıkar ise çıksın, masrafı bildirilir, müşteri tarafından, yapılsın denildiği anda tamiri yapılır. Müşteriye fiyat bildirmeden tamiri yapılmaz.

     Ekran kartı parçaları zor bulunduğundan tamir süresi olarak, müşteri tarafından en az 30 gün süre verilmelidir. 30 Günden önce yapılır ise, müşteriye fiyat bildirerek, yapılması sağlanır. 30 gün içinde yapılamaz ve bilgi verilmez ise, müşteri ekran kartının durumu ile ilgili arayarak veya şahsen firmamıza gelerek bilgi alabilir.

 

Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.

Kültür Mah. Ziya Gökalp Cad.

No : 28/1 06420 Kızılay/ANKARA

(0312) 430 20 22 (Pbx)

Mesut KABALCI

(0532) 166 09 10 (Şirket Cep)

           Site    http://www.mesutbilgisayar.com.tr

           Mail    [email protected]

         Skype   [email protected]

   Facebook   www.facebook.com/mesutbilgisayar

       Twıtter   www.twitter.com/mesutbilgisayar

      Google    plus.google.com/mesutbilgisayar

 

Benzer ilan bulunamadı
88 kez görüntülendi.

MESUT BİLGİSAYAR SAN TİC LTD ŞTİ

Üyelik tarihi: 13 Haziran 2017

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle