İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

KÖPEK EĞİTİMİ BURSA

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No12306
İlan Tarihi12 Ocak 2020
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

KÖPEK EĞİTİMİ ETAPLARI


Tuvalet egitimi


Sosyalizasyon


Temel iteat


İleri iteat


Alan koruma


Badyguard


Arayin görüşelim

0 538 977 17 76


Köpeklerinizin egitimi ile sıkıntımı yasiyorsunuz

Köpek sahipleri köpeklerinden en çok beklediği şey komutlarını anlamasıdır. Bu köpeklerde doğal olarak var olan bir özellik değildir ancak kolayca eğitim verilerek bu özelliği köpeklerimize ekleyebiliriz. Köpekler zaten sahiplerini mutlu etmek isteyen canlılardır. Temel İtaat Eğitimi alarak komutlarımızı anlamaları sağlanacaktır. Köpeklerin ırkına bağlı olarak temel itaat eğitimi zor veya çok kolay olabilir bazı ırklar bu eğitimde çok başarılı olabiliyorlar. Mesela Belçika malinois ırkı temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi söz konusu olunca en başarılı köpeklerdendir.

köpeğe eğitimi uygulayacak olan kişinin konu ile alakalı uzmanlığı olmasını öneriyoruz çünkü köpeklere verilecek olan eğitim sırasında hata yapmak köpekte kalıcı davranış bozukluğuna neden olabilir ve köpeklerin edindiği yanlış davranışları değiştirmek tahmin ettiğinizden zor olabilir.
180 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.