İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

köpeğimizin yavrularına yuva arıyoruz

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No62644
İlan Tarihi18 Mart 2024
TürüKöpek İlanları
CinsiPoodle - Toy
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Merhabalar,

 

1,5 yaşındaki ev ortamında bakılan sağlıklı köpeğimizin yavrularını sahiplendirmek istiyoruz !

 

Yavrular 31 Ocak günü doğmuştur.

Kızımızı ilk defa ve ev ortamında çiftleştirdik. Çiftleşeceği köpek seçimini yaparken; erkek köpeğin poodle ırkı, apricot rengi ve sağlıklı olmasına çok özen gösterdik. Yavrularımızın hem annesi hem de babası üretim için kullanılmayan, evde bakılan köpeklerdir.

 

Erkek köpeğin safkan poodle olduğunu belirten seceresi (soy kütüğü) mevcut, ancak sahibi üretim amaçlı kullanmayacağı için seceresini işletmemiştir.

Hem anne hem de baba köpeklerimiz 1 numara apricot rengidir, tüy dökmez, hipoalerjenik, koku yapmaz ve ev ortamı için en ideal ırklardır.

 

Kızımız hamilelik süresi boyunca veteriner kontrolündeydi. Tam 60. günde doğum yaptı ve bu süre zarfında 3 kere ultrason muayenesi oldu,  bebeklerin saglık durumu kontrol altında olacak şekilde hamilelik süreci ilerledi.

 

Doğum sonrasında da bebeklerimiz 2.gün veteriner muayenesi oldular ancak çok küçük oldukları ve erken olduğu için herhangi bir aşılama yapılması söz konusu değil (2aydan önce aşı takvimi başlatılamaz)

 

Annemiz yavrularını kendi sütüyle beslemekte, herhangi bir takviyeye ihtiyaç duymamaktadır. Yavruların daha sağlıklı olabilmesi için 2 ay boyunca anneyi emmesi çok önemli bu sebepten yavruları yeni yuvalarına teslim edebilmemiz için sütten kesilme süresini beklemek durumda olacağız.

 

Güncel görseller ve sorularınız icin ilgilenenlerin iş numaramla iletişime geçmesini rica ederiz.

163 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.