KONYA CAMBALKON PLİSE PERDE (PLİSE PERDE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR)

110
İlan No 2378
İlan Tarihi 19 Eylül 2018
Firma Adı CEREN PERDE

CEREN CAMBALKON PERDE sistemleri

 Cam balkonlara, kış bahçelerine

 Dairelerinize, mağazalarınıza, 

 Dükkan ve ofislerinize şıklık katar.Enerji tasarrufu sağlar

Islanmaz, kir tutmaz, Yanmaz Özelliği ile ekonomiktir.
Yapıştırmalıdır Vida gerektirmez.
Ücretsiz keşif ve montaj
Tüm Turkiyeye ücretsiz kargo yapılır. (Havale veya KAPIDA ödemi sistemimiz mevcuttur)
TEL: 0534 954 63 63 (7/24 arayabilirsiniz)

PLİSE PERDE NEDİR?

Son dönemlerde oldukça tercih edilen cam balkonlar başta olmak üzere modern ev veya işyeri ile kış bahçelerinde sıklıkla görmeye başladığımız bir perde türüdür. Özellikle açılı ortamlarda rahatlıkla kullanılabiliyor olması tercih sebebi olarak görülmektedir.

Kontrolü sağlayan mekanizması sayesinde aşağı ve yukarı hareket  ettirilen bu perdeler oldukça dekoratif ürünler olarak tercih  edilmektedirler. Bol renk seçeneği ile jaluzi benzeri kullanım kolaylığı sunması da farklı bir avantajdır. Plise perde üretiminde kullanılan kumaşların tamamen kir tutmayan özellikte olması ve kolay temizlenebilir yapıları nedeniyle de pratiklik sunmaktadır.

Polyester kumaştan üretilmiş olmaları nedeniyle su da tutmayan kumaşlar türündendir. Uzun ömrüne bir de alev almayan yapısı eklendiğinde, ne kadar ekonomik ve güvenli bir perdeden söz ettiğimiz daha iyi anlaşılacaktır.

*Temizlik derdine Son; Özel kumaşından dolayı toz tutmaz, kir tutmaz, dilerseniz Senede 1 kere nemli bezle üzerinden geçebilirsiniz.

*Plise perdeler modern, cesur renkleri ve yaratıcı desenleriyle yaşam alanınızı  neşelendirir. 

*Yenilikçi stilleri ile güneşli bir gün için sakin ve rahatlatıcı bir ortam oluşturmaya  yardımcı olurken gizlilik ve ışık seviyeleri üzeninde tam kontrol sağlar. Dışardan bakıldığı zaman içerisi kesinlikle görünmez.

*Plise perde tonları ile eviniz, balkonunuz, ofis ve işyerlerinizde görünümünüzü  koruyarak canlı bir ortam yaratır.

*Benzersiz yapısı çok yönlülüğü çeşitli gün ışığı kontrol seçenekleri ile hem  dekoratif hem pratik hemde estetiğin bir arada çekici kombinasyonunu sunar.

*Doğal ışık için ideal bir ortam sağlayan plise perdeler yaşam alanınıza kişilik  kazandırır.

*Aydınlıkla karanlığın tüm tonlarını gün ışığının  doğallığından alan plise perde  her ortamda kendinizi değerli hissettirir.

NOT: Plise Perde Sistemleri üzerine imalat yapmaya başlayan CEREN PERDE sistemleri büyük ilgi görmüştür. Siparişi alınan perdeler kendi atölyemizde imalatı yapılmaktadır. İmalattan direkt halka yapılan satışlarımızda Hollanda’dan ithal edilen 1.kalite ürünler kullanılmaktadır. En az 10 yıl ömürlü olan Plise perde yapışkanlı olup kendiniz direkt olarak uygulayabilirsiniz. 

KONYA içi ÜCRETSİZ KEŞİF ve MONTAJ yapılmaktadır.

CEREN PERDE SİSTEMLERİ

BAYİLİKLER VERİLECEKTİR   İLETİŞİM: 534 954 63 63

56 kez görüntülendi.

BAYRAM ALTUNBAŞ

Üyelik tarihi: 19 Eylül 2018

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle