İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Kepo Yeni Yuvasını Arıyor

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No16750
İlan Tarihi14 Mart 2020
Yaşı3
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Merhabalar,

Tekir kedimiz Kepo, 3 yıl önce sokak kedisiydi. 3-4 kez oturduğumuz eve pencereden geldi ve sonunda biz de onu bağrımıza bastık :) 3 senedir bizle yaşıyor.Bu sene öğrenci evini dağıttığımız için şuan belli aralıklarla sırayla kedimize bakıyoruz. Ama bu durum bizim için de kepo için de zor oluyor. Sokağa da bırakmaya kıyamadık. Dolayısıyla Kepo'ya yeni yuva arıyoruz. Çok uslu bir kedidir. Yanınızda bulunmayı sever, genelde uyur. Tüylerini düzenli kısalttığımız için kıl tüy dökme sorunu da yok. Kısacası çok iş çıkarmayacak, sevimli bir kedi. İstediğiniz zaman benimle iletişime geçmekten çekinmeyin :)

153 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.