İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

KEDİMİZİ SAHİPLENDİRİYORUZ

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No2322
İlan Tarihi27 Ağustos 2018
Yaşı5
CinsiyetiDişi
Boyut
Aşıları
Tuvalet Eğitimi
Kimden

5 yaşında,kısır, Van kırmasıdır. Sağlık sorunları nedeniyle sahiplendiriyoruz.İstanbul dışına, 18 yaş altına, 3-4 ay bakıp tekrar geri verecek olana SAHİPLENDİRİLMEYECEKTİR. Ayrıca sahiplendireceğimiz yerde yalnız kalmasını istemiyoruz. Yalnızlığa alışkın olmadığı için psikolojik olarak bu hayvana iyi gelmiyor.Bu yüzden yalnız yaşayan kişilerin aramasına gerek yoktur. Samimi olan ve ömürlük yuva olabilecek kişilere tüm malzemeleriyle beraber ücretsiz verilecektir. Hayvan uysaldır,agresif değildir,sakindir. Gününün büyük bölümünü yatmakla geçirir. Sıcak kanlıdır. Her hayvan gibi tüy döker. Düzenli tarama yapıldığı ve senede 2 kere hayvan kuaförü tarafından traş edildiği takdirde bu problem minimuma iner. Hayvanı alıp taramasını, traşını yapmayıp 3-4 ay sonra tüy döküyor diye geri verecek olan hiç baştan almasın. Bu zahmete katlanmayı göze alabilecek olanlar ararsa iyi olur.Umarım güzel bir yuvası olur.

633 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.