İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No7989
İlan Tarihi14 Ekim 2019
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Küçük kedimiz yuva arıyor.Barınaktan kurtulmuş, tedavi yaptık.Yaklaşık 4 aylık,kedimiz erkektır,iç ve dış parazit için ilaç verdık,aşı ve tuvalet eğitimi var,yemek seçmiyor herşeyi yiyor.Çok sevimli,şefkatli,saldırgan değil,çocuklara iyi arkadaş olabilir.Diger hayvanlarla dialoğ çok iyidir, çok duygusaldır. Çok masum, ilgi istiyor ve küsüyor çocuk gibi küçük kedimizi sahiplenmek isteyen pişman olmaz. 22 yaşın altındaki insanlara kediyi vermiyoruz. Bu konuda biraz hassasiyetimiz var ve çünkü daha önceleri sorunlar yaşadık kedimizi alacak bireylerden evinde pencere veya balkonda sineklik gibi daha önceleri bu konuda kedi düşmeleri yaşanmıştır bu konuda siz bireylerin hassasiyet göstermesini rica ederiz. İstanbul Tuzla civarı getirebiliriz. +905513908434

253 kez görüntülendi.

Katerina

İlan sahibi: Katerina
GeriAraWhatsApp

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.