İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Jack Russell ve Sosis köpek kırması

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No10164
İlan Tarihi30 Kasım 2019
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Jack Russell ve Sosis köpeğin en tatlı can bulmuş hali. Evde siyam cinsi kedim 3 tane yavruladığı için köpeğimizi dışladılar. Uygun şartlara sahip olmadığımızdan ötürü sahiplendiriyoruz. Maximum boy ebat olarak bu kadar büyüyecektir. Yanında metal köpek çiti, oyuncakları, ödül mamaları, Proplan marka maması 3 kg, köpek box’ı, yavru köpek çantası, &3x63 köpek çiti, metal mama kapları, flexi marka göğüslük ve tasması ile teslim edilecektir. Yavru 4 aylık ve ilk aşılarının hepsi bitti. Aralık ayından itibaren ayda bir dış parazit, 2 ayda bir iç parazit aşısı yaptırılacak sadece. Eşyalarının yanında aralık ayının dış parazit ilacı verilecektir. Komutları biliyor ve tuvalet eğitimi devam ediyor. Eşyalar için sadece ödeme alınacaktır. 

472 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.