İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

İZMİR / 3 YAVRU YUVA ARIYOR!

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No27254
İlan Tarihi19 Eylül 2020
TürüKöpek İlanları
CinsiKafkas Çoban
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutOrta Boy
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiYok
KimdenSokaktan
İzmir/Güzelbahçe’de sitemizde büyüyen yavrular yuva arıyor. Belediye kısırlaştırmadığı için çoğalıyorlar. Kışın semtin fırtınası ve soğuğunda çok açıkta kalıyorlar. Sıcak bir yuva ve sevgi verip sokak köpeği etiketini yıkacak ömürlük sahiplerini arıyorlar. 3 Aylık yavruların ikisi erkek biri kızdır. Baba çoban, anne kısa boy rottweiler kırması, yavrular babaya benziyor. Yavrulardan kız olanın dış-iç paraziti yapıldı. Kuru mama yemeye başladılar. Sahiplendirdiğimiz iki yavrudan aldığımız bilgiye göre tuvalet alışkanlığını çok çabuk öğreniyorlar. İşten dolayı aramalara o an bakamadığım için sahiplenmek isteyen mesaj atıp belirtirse hemen dönüş sağlarım. 
457 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.