IRK VE SAĞLIK GARANTİLİ

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No24079
İlan Tarihi28 Temmuz 2020
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutBüyük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenPetshop

İlk aşıları yapılmış ve sağlık kontrollerinden tam notla geçmiş olan Rottweiler yavrularımız anne sütünü eksiksiz şekilde emdikten sonra artık kuru mamaya geçmiştir.

İri kafa özelliğine sahip olmasıyla ırkında ön plana çıkan köpek siyah kürk üzerindeki kızıl desenleri simetrik görüntüsü ve ölçülü çizgileriyle tarzına tarz katan Rottweiler yavrumuz belirgin dolgunluktaki bacak, yüz ve vücut yapılarıyla kalite temsilcisidir.

Irk saflığını garanti sistemiyle desteklediğimiz tuvalet eğitimli yavrumuz, köpek pasaportlu ve veteriner hekim kontrolüyle ailenize dahil edebilmek için arayınız.

Her ilimize güvenle teslim edebileceğimiz yavruların yaşam boyu memnun edecek ırkı ve sağlığı bünyemizde garantilenmekte olup detaylı görsel paylaşımı yapabilmemiz için ulaşabilirsiniz.

Her türlü kedi ve köpek ırkı, ırk ve sağlık garantili şekilde firmamız adı altında temin edilir

85 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.