İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

HUSKY SİBİRYA KURDU AÇIKLAMA OKU

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No7515
İlan Tarihi18 Eylül 2019
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Fazla Oyuncu Olup Aşıları Yapılmış Fazla Oyuncu Taklalar Bile Atabilen Eğitimli(İtaat Eğitimi- Otur-Kalk-Bekle-Zıpla-Pati ver- Çak - İki Elle Çak - Araba - Tuvalet (Dışarı Çıkarıp Yaptırabilirsiniz , Uzun Süre Çıkmayacaksa Çiş Pedi Veya Sprey) - - Yürü- Koş-En Önemlisi Hayır! Eğitimi )Not: Köpeğe Saldırma Kesinlikle Öğretilmedi Bu Yüzden Canlılara Karşı Çok Uysal Ve Oyuncu Sadece Yakala Eğitimi ile Attığınız Şeyi Getirir Ve Onu Yakalar.) Daha Sadece 6 Aylık Olan Bu Kızıma Ona İyi Bakabilecek Bir Yuva Arıyorum Bırakmamın Tek Sebebi Okul Ve Staj Olaylarından Fazla İlgilenemeyeceğim İçin Olup Herhangi Başka Sebebi Yoktur.Tüm Köpeklerle Anlaşabilen Bir Huyu Vardır. 2 Göz rengi Farklı (Mavi-Kahve) Annesi Safkan Alman Kurdu, Babası Safkan Sibirya Kurdudur. Ev İçerisinde Bakılabilecek Türden Çok Büyük Değildir. Hem Boyut Olarak Hem Yaşantı Olarak Evde Yaşayabilecek Bir Yapıya Sahiptir. Anlayacağınız Hızlı Uyum Sağlayabilen Bir Kızımız Kendisi. İstanbul Zeytinburnu'nda Kalıyorum Yanında Eşyaları İle Birlikte Vereceğim (Tişört-Şampuan-Yıkama Eldiveni- Tasması Ve Kimliği) Kendisi Çok Sağlıklı Sürekli Özel Veterinerde Aşıları Yapıldı. ÜCRET TALEBİM YOK SADECE BAKIMI İÇİN HARCADIĞIM KISMINI İSTEYEBİLİRİM BEN VE GÜZEL BAKABİLECEĞİNİZE İNANMAM YETİYOR

Bu ilan 290 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: