İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Hiç istemeyerek mecburiyetten

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No9216
İlan Tarihi5 Kasım 2019
Yaşı1
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

İş değişikliği nedeni ile ofisimde büyüttüğüm, hiç istemeyerek, kızıma gerçekten iyi bakabilecek bir İNSAN arıyorum. Kızım 1 yaşına yeni girdi, henüz kısırlaştırmadım, 2 yaşında çiftleştirip yavruları olduktan sonra kısırlaştıracaktım. Oyuncu, insanları çok seven, yaşından dolayı enerjik, hiç bir agresifliği olmayan canım kızımın annesi kangal babası akbaş. Veteriner kontrollü tüm aşıları yapılmış, karneli, 2 ayda bir iç dış paraziti ve kontrolleri yapılan sağlıklı kızım benim. Büyük ırk ama orta boylarda, 50 günlükken geldi bana, nerdeyse 7/24 benimle beraber, bu nedenle çok evcimen, dışarıda her köpek gibi koşup oynamayı çok sever, ofisten çıkıp yanlız bırakınca küser, dönünce sevinçten üzerime atlar :) olurda bir İNSAN çıkarda gerçekten evladı gibi sahiplenirse bağımı koparmak istemiyorum. İnşallah onun için hayırlısı olur. 05523667956

Bu ilan 266 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: