İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK KURSU

Fotoğraflar yükleniyor

250
İlan No3197
İlan Tarihi15 Şubat 2019

Her eğitim kişiye doğru bilgiyi aktarmaz İnsana gerekli olan bilgiyi eğitimi doğru almış kişiler aktarır.

Güzel sanatlar yetenek sınavlarına girmeden önce resim ve sanat kabiliyetlerinizi geliştirerek hedefinize ulaşabilmeniz için hazırlık resim kursu programı hazırladık. Doğru resim teknikleri ve kuralları öğrenerek güzel sanatlara hazırlık yarışında bir adım önde olabilirsiniz.

Atölyemizde, M.S.G.S.F’de yüksek lisansını yapmış uzman öğretmenlerle birlikte uyguladığımız çeşitli sanat eğitimi programlarıyla temel amacımız sanattan zevk alan, sanatı içselleştiren, bilinçli, estetik zevke sahip ve eleştiri yapabilen, çok boyutlu düşünme yeterliliğine sahip yaratıcı bireyler yetiştirilmesidir.

Bu bağlamda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesine öğrenciler hazırlayarak, bireylere özgün düşünme ve kendilerini ifade etme ortamları sağlayarak, en iyi kalitede eğitim hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Üniversitelerin Güzel Sanatlar fakültelerine girmek, yetenek sınavlarında başarılı bir çizim yapmak, yanlışları düzeltmek, ressam olmak isteyenler için Resim Akademi M.S.G.S.F. mezunu resim kursu öğretmenleri sayesinde güzel sanatlar üniversitelerinin kapılarını aralayacak eğitimler alacak, çizim tekniklerinizi geliştirecek, kendinize güvenecek ve sınavlardan başarıyla geçeceksiniz.

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?


Ölçü alma
Oran-Orantı
Sınav soruları örnek.
Çizim teknikleri
Işık-gölge
Portfolyo hazırlama
Perspektif
Sketching
Doku ve kompozisyon
İç ve dış mekan


 

Bu ilan 143 kez görüntülendi.
Benzer ilan bulunamadı
İlan sahibiyle iletişime geç: