İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Safkan anne ve babanın yanından scottsh yavruları ü.sahiplendirme

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No18881
İlan Tarihi3 Mayıs 2020
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Safkan scottsh strahig yavru kedilerimiz aile ortamında sevgi ve ilgiyle yetiştiler insan canlısı yavrular bizimle ve anne babasının yanında.yeterli anne sütü aldı açık-kapalı kum kabı kullanmaya alışık. Sağlıkkarneleri ve ilk aşıları tapılı şekilde yeni yuvalarına gitmeye hazırlar Anne scottsh strahig blue Baba scottsh Fold golden orange kedilerimizi de ziyaret ederek sahiplenebilirainiz . Sadece elden sahiplendirilicek yavruların anne baba ve yavrunun videosu ayrıntılı bilgi almak için telefondan yada warsaptan ulaşabilirsiniz. Lütfen ömürlük bizimgibi bakabilicek ve bu cinsin deyerini bilenler iletişime geçsin.iyi günler. NOT; DİŞİ blue scottsh strahig ERKEK tabby scottsh strahig

828 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.