İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

EVE ÇOK UYUMLU KÜÇÜMEN KÖPECİK MOCCA

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No48647
İlan Tarihi15 Aralık 2021
TürüKöpek İlanları
CinsiMelez
Yaşı1
CinsiyetiDişi
BoyutKüçük Boy
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Çatalca'da kamp yaparken yanımıza gelen,büyük köpeklerden dolayı yemek yiyemeyen, uyuzu olan dünyalar güzeli köpeğe kıyamayıp yanımızda veterinere getirdik. 3 Haftalık tedavi sürecinden sonra hastalığı kalmayınca veterinerden alıp geçici yuva olarak evimize aldık. Bizde 1 köpek ve 2 kedi daha olduğu için ( KEDİLERLE ANLAŞAMIYOR) kalıcı yuva olacak birileriniz arıyoruz. Köpeklerle ve insanlarla arası çok iyi. Hatta insanlarla arası haddinden fazla iyi. Çok oyuncu. Muhtemelen evden atılma çünkü tuvalet eğitimi var. 4 Gündür evde sadece 1 kez eve çişini yaptı. O da ilk gece. Onun dışında tuvaleti geldiğinde belli ediyor. Kalıcı yuva olup onu sahiplenecek olan kişiler arasın lütfen sadece

110 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.