İlan sahibi ile iletişime geç:

EL KADAR GÜNAHSIZIN YAŞADIKLARINI UNUTTURACAK GERÇEK AİLESİNİ ARIYORUZ

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No5131
İlan Tarihi5 Temmuz 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiErkek

LÜTFEN VAKİT AYIRIP OKUR MUSUNUZ?

Benjamin karakteride kendisi de efsane bir evlat.. Yakında 3 aylık olacak bu minik adam.İç-dış parazit uygulamaları ve detaylı veteriner kontrolleri tam..

bu evlat henüz minicik iken annesinden kopartılıp hediye edilmiş!!! bebeğin erken zamanda annesinden alınmasına ve alan ailenin tecrübesizliği nedeniyle bebek beslenemediği için ile kısa sürede hastalanmış..

Hastalığına ishalde eşlik edince ortalık kirlenmesin diye bir BOX İÇİNE KAPATILMIŞ..evet el kadar bebek ishal oldu diye box içinde kendi dışkısı ve idrarında pislik içinde bırakılmış..

VETERİNERE GÖTÜRMEK YERİNE RESMEN ÖLÜMÜNÜ BEKLEMİŞLER Kİ BU NASIL BİR CANİLİKTİR HANGİNİZİN AKLI ALABILIYOR?

Ailenin komşusunun konuya dahil olması ile haberimiz oldu ve bebeği hemen aldık..Aile de asla karşı çıkmadı çöp gibi tutuşturdu elimize..

Hemen veterinere götürdük ki durum enkazdı..Üstü başı idrar,dışkı,yaş mama kalıntılarından sırılsıklam,kabuk kabuktu.Bağışıklığı dibe vurmuştu ve ishal resmen kıpkırmızı pişirmişti masumu.. İnanılmaz zor bir dönem geçirdi..Yoğun bir tedavi,takipler,tetkikler..Hergün acaba kaybettik mi korkusu ile veteriner kapısına gittik..Konuştuk ,anlattık ona.”Eger şimdi ellerimizden kayıp gitmezsen, sana söz veriyoruz çok güzel bir hayatın olacak”diye..El kadar masumun yaşadıkları,maruz kaldıkları o kadar dokundu ki içimize, insanoğlunun bu yaşattığı karşısında biz insanlığımızdan UTANDIK..

Ve işte TAMDA BUGÜNBenjamin DİMDİK AYAKTA..Mamasını iştahla yiyor,kumunu kullanıyor,neşeli,oyuncu,diğer canlarla uyumlu,pozitif,SAĞLIĞI YERİNDE VE DEVAM EDEN BİR TEDAVİSİ YOK..

Öyle direndi ki,öyle güzel mücadele etti ve ben yaşamak istiyorum dedi ki bu çocuk bize MUCİZE yi verdi..

O sözünü tuttu ŞİMDİ SIRA BİZDE..

Yaşayamadığı anne sıcaklığını ona verecek,okşanmayan başını öpücüklere boğacak,daha önce yatamadığı yumuşacık yataklarda yatıracak,evlat bilip yüreğine alacak bir ANNE arıyoruz..

Hiçbir suçu olmadığı halde vebal ödeyen bu günahsız evlada,VİCDAN DOLU BİR YÜREK ve GERÇEK BİR AİLE ARIYORUZ

İSTANBUL/FATİH

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

AŞI,MAMA,KUM,VETERİNER,TEDAVİ VS. HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR

Bu ilan 84 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat !

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.