İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Dışarı çok soğuk anne :(

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No11112
İlan Tarihi19 Aralık 2019
Yaşı3 - 6 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenVeteriner Hekimden

Daha bebekken kapımıza dayanan ve 4 aydır kişiliği hiç değişmeyen inanılmaz uysal bir canlı . Konuşulanları anladığını düşünmeye başladık artık neredeyse cevap verme boyutuna geldi . Evimizde kedimiz olduğu için çok çabalamamıza rağmen ikisi de bir türlü anlaşamadı . İlk geldiği andan itibaren küçücük boyuyla hakimiyet kurmaya çalıştı . Şuan gizlice içeri alabildik ve her zamanki gibi sen burda yat dediğimiz yerde kendini temizleyip güzelce yattı . İnanılmaz insancıl ve bir gram aç gözlü değil . Karnı doydu mu yemeğinize de sulanmıyor mutfağa da koşmuyor . Tek istediği sahibinin olması . Tüm sitedeki komşularla iyi anlaşıyor ama artık onun da daimi bir yuvaya ihtiyacı var . 

474 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.