İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No6410
İlan Tarihi14 Ağustos 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi
Boyut
Aşıları
Tuvalet Eğitimi
Kimden

Ankara da(sadece Ankara) acil yuva arıyoruz. 2.5 aylık kendi ellerimde büyüttüğüm bebekler. Hepsi kuru mama yiyor kum alışkanlıkları var. Pencerelerin sineklik taktırmayı ve Kısırlaştırmayı kabul etmeyecekler aramasın lütfen. Emek emek büyüttüm heba etmenize izin vermem. 5 kardeşlerdi ikisi yuvalandı. Biri çok hasta. Yemek borusunda doğuştan gelen bir bozukluk var. Özel bakıma ihtiyacı var yoksa yaşatamıycam. Ona zaman ayırabilmek için kardeşlerini yuvalandırmam lazım. Bu iki ufaklık kaldı. Bunları da yuvalandırıp klinikte yatan başka bir kediyi eve almam lazım klinikte süresi doldu. Sonra o da toparlayıp yuvalandırınca ancak tamamen hasta kardeşlerine odaklanabilme şansım olacak. Şu iki ufaklığı acil bir şekilde güzel bir yuva bulalım lütfen. Sonra da diğer miniği alıyım klinikten Sorumluluğu alabilecek kişiler arasın lütfen. Çok zor büyüttüm çok güzel hayatları olsun istiyorum. 0532 068 50 77

Paylaşarak destek verir misiniz ????

Bu ilan 269 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: