İlan sahibi ile iletişime geç:

Concepting - Jan Rijkenberg

Fotoğraflar yükleniyor

15
İlan No 144
İlan Tarihi 27 Nisan 2018

Ne yapsanız bir türlü olmuyor, değil mi? Tam olarak istediğiniz gibi bir marka ortaya çıkmıyor. Ya var olanlara benzer bir şeyler yapmanız ya da sonucundan emin olamadığınız maceralara atılmanız gerekiyor. Farklı bir marka yaratmak istiyorsunuz ama karşınıza çıkan önerilerin hepsi binlerce kez denenmiş! Üstelik artık bu denemelerin sonuçları da eskisi kadar başanlı olmuyor...

Eski markalaşma ve pazarlama teknikleri, bugün içinde yaşadığımız iletişim-odaklı çağın ihtiyaçlarına cevap veremiyor.

Pazarlamanın en temel ilkesi değil, pazarın ihtiyaçlar değişti.

İletişim-odaklı çağın başarılı markalarına bir bakın: Virgin, Nike, Benetton, Swatch... Pazar araştırmaları onlar açıklamakta yetersiz kalıyor. Geleneksel markalaşma ve pazarlama teknikleriyle de hareket etmiyorlar. Öyle olsa, aynı markanın altında hem uzay aracın hem çok satan kitaplar hem de şaraplar ve daha onlarca birbiriyle markalarından başka ilgisi olmayan ürünü bir arada nasıl tutabilirdi Virgin?

Her şeyin yeniden tanımlandığı iletişim-odaklı çağımızın markalarından biri olmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İşte, yeni çağın başarılı markalarını yaratmak için ihtiyacınız olan rehber kitap ellerinizin arasında.

Bu ilan 128 kez görüntülendi.
Benzer ilan bulunamadı