ÇOK USLU SEVECEN FULL EĞİTİMLİ AŞILI

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 16736
İlan Tarihi 14 Mart 2020
Yaşı 6 - 12 Aylık
Cinsiyeti Erkek
Boyut Küçük Boy
Aşıları Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var
Kimden Sahibinden

10 aylık erkek maltese terrier. Tuvalet eğitimi tam olarak vardır. Havlama ağlama huyu hiç yok çok uslu eğitimli bir köpektir.

Gezmeye bayılır araba yolculuklarına alışkındır. Çocuklarla arası çok iyi bütün evcil hayvanlarla geçimi iyidir. Çok sosyal yetiştirilmiştir.Bütün aşıları eksiksiz yapılıp karnesine işlenmiştir. 1600 tl gibi bir mebla sırf aşı masrafı olmuştur. Çalışan aileler için çok çok idealdir. Apartman dairesinde sorunsuz beslenebilecek ilk defa köpek bakacak ailelerin asla sorun yaşamayacağı dört dörtlük hazır bir köpek. Eğitmenden eğitimini özel olarak aldığı için gideceği yeni bir evde de adapte süreci yaşamayacaktır. Çok sevgidolu sevecen pozitif enerjilibir oğlan. Tanımadığı yabancı kişilere karşı da aynıdır. Kucakta rahatlıkla taşınabilecek gezdirilebilecek bir boyutta. Yanında bütün malzemeleriyle beraber teslim edilecektir. Alacak ailenin en ufak bir masrafı bile olmayacaktır. ÜCRET 2500 tl

111 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.