İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

sokağa dönmesini istemiyoruz:(

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No4327
İlan Tarihi10 Haziran 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi
Boyut
Aşıları
Tuvalet Eğitimi
Kimden

Biz onu sokakta bulduk. Daha yavru 3 aylık yok bile. Gözlerinde sorun olduğunu anladık veterinere götürdük. Gördüğünden bile şüpheliydik. Aşısını yaptırdık parazitlerini yaptırdık. Güneşe maruz kaldığı için Gözüne perde indiğini ve damla ile geçeceğini öğrendik. Şu an ilacını kullanıyoruz. Günden güne ilerleme var. Oyunlar oynuyor, takip ediyor. İsteyene videosunu atabilirim gerçekten görebiliyor o kör bir kedi değil korkularınız endişeniz olmasın. Ama puslu görüyor ve tam anlayamadığı zamanlar oluyor inşallah geçecek. Tuvaletini her zaman kumuna yapıyor yerini unutmuyor. İnsana çok bağlı sevilmeye muhtaç, hayatımda gördüğüm en uysal en insancıl kedi diyebilirim. Ona sıcak bir yuva, bir kap mama bir kap su sağlayabilecekseniz ne mutlu size. Evde başka hayvanlarım olmasa asla bırakmam kendim bakarım. Tam bir ev kedisi.

Bu ilan 95 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: