İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

CHOW CHOW YAVRULARI MAMA VE MALZEME KAMPANYALI

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No38226
İlan Tarihi31 Mart 2022
TürüKöpek İlanları
CinsiChow Chow
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutOrta Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenPetshop

KÖPEK ÜRETİM MERKEZİNDEN CHOW CHOW ÇİN ASLANI BEYAZ KAHVE SİYAH KIZIL ASLAN VE AYI PANDA CİNSİ YAVRULARI MAMA PET MALZEME KAMPANYALI HER İLE TESLİM 24 SAAT İÇİNDE TÜRKİYE'NİN HER YERİNE TESLİM EDİLMEKTEDİR. TÜRKİYE'NİN EN FAZLA IRK SEÇENEĞİNE SAHİP OLAN TEK KÖPEK ÇİFTLİĞİMİZ !!! ÖMÜR BOYU IRK GARANTİLİDİR. BİR ÖMÜR BOYU BERABER OLACAKLARI AİLELERİNİ BEKLEYEN YAVRULARIMIZ SİZ DEĞERLİ SAHİPLERİNİN HAYATINA DAHİL OLMADAN ÖNCE VETERİNER HEKİMLERİMİZ TARAFINDAN KONTROLLERİ SAĞLANIP ( idrar, kan, dışkı ) TESTLERİMİZDEN TAM NOT ALIP, SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Firmamız bünyesindeki ekip arkadaşlarımız devlet kurumları tarafından verilen tüm sertifikalarını almış olup profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Chow Chow yavrunun temel mama ve pet ihtiyaçları, 3 kilogram mama, mama kabı, su kabı, tasma, vitamin, çiş eğitim damlası, kemik (diş kaşıntısı için), şampuan, kuru şampuan, tarak, tasma aksesuarı, taşıma kafesi, konserve mama (2 adet), yatak ve oyuncak.

Burada bulunan 15 parçalık temel ihtiyaç olan malzemeler, mağazamızda perakende fiyatımız ile satılmaktadır. Ancak bizden yavru köpek alan müşterilerimize uyguladığımız özel indirimden yararlanabilirsiniz. Bu malzemeleri paket halinde sunmaktayız

1075 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.