İlan sahibi ile iletişime geç:
İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

CHİLLER GRUBU BAKIM ONARIM DEVVSİS

Fotoğraflar yükleniyor

5
İlan No3179
İlan Tarihi14 Şubat 2019

Firmamız; rooftop klima cihazları, endüstriyel büyük kapasiteli klima cihazları, her ihtiyaca yönelik chiller grupları, su soğutma üniteleri, vidalı kompresörlü soğutma gruplarının bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir.

Sezon başı bakımları, arıza teşhis, onarım, tamir  ve devreye alma, modernizasyon ve yedek parça temini konusunda hizmet verir.

Kayseri, Niğde, Nevşehir, Yozgat, Mersin, Sivas, Adana, Erzincan, Erzurum, K. Maraş, Malatya, Mersin ve başta olmak üzere her bölgeye hızlı çözüm üretebilmekteyiz.

Plastik enjeksiyon makinaları, cnc kalıp üretimi gibi sanayi sektöründe geniş kullanım alanlarına sahip olan su soğutma cihazları gıda endüstrisinde paketleme makinaları ve süt soğutma tesislerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Pilakalı eşanjör seçim ve temini, her marka chiller su soğutma cihazı yedek parça temini konusunda alternatif üretebilme yeteneğine sahip işletmemiz ile 20 yıldır hizmetinizdeyiz. 

  KASAP İÇİN SOĞUK ODA – CAMEKANLI SOĞUK ODA –HAVA
PERDESİ – MANTAR ÜRETİMİNDE NEMLENDİRME VE ISI KONTROL – OTOMASYON UZAKTAN ,KONTROL,UZAKTAN İZLEME – SÜTLÜK REYONU – MARKET DOLABI –  – SOĞUK ODA – KASAP DOLABI – MANTARHANENEMLENDİRME – ÇİÇEK KÖKLENDİRME KABİNİ – BİTKİ KÖKLENDİRME KABİNİ,ODASI – İKLİMKABİNİ – OZON JENERATÖRÜ – SOĞUK HAVA DEPOLARINDA, NEMLENDİRME – YEŞİLLİKSULAMA – MANAV REYONU SULAMA – SİSLEME SİSTEMLERİ –ŞARKÜTERİ DOLABI  – ISITMA – SOĞUTMA –SERİNLETME – NEMLENDİRME – SOĞUK HAVA DEPOSU OTOMASYONU – 

Bu ilan 123 kez görüntülendi.