İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No9112
İlan Tarihi2 Kasım 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

Minik kızım henüz 2 aylık bile değil, onu bulduğumda durumu iyi değildi. Kan değerleri çok düşüktü. Veteriner kontrolünde her gün iğnelerini oldu, pireleri temizlendi. Gözlerindeki iltihap iyileşti. Yaşaması mucize denen kızım artık kıpır kıpır, çok iyi bir oyuncu oldu. Kucağınızdan kalkmadan saatlerce durur, sesinizle bile uyutabilirsiniz. Sadece güvenmesi gerek. İç, dış parazit aşıları yapıldı, tuvalet eğitimi var. Ancak henüz kuru mamaya geçmedi, kan değerlerinin yükselmesi için bir süre daha her gün tavuk ciğeri, yürek dalak vb. kan yapıcı yiyecekler yemesi gerekiyor (bir paket 2-3 gün gidiyor ve fiyatı 3.5 tl :)). Alerjim olması nedeniyle daha fazla beraber kalmamamız gerekiyor. Ona aile olabilecek geçici/kalıcı yuva arıyorum. Taşıma çantası, tuvaleti, kumu ve iyileştiğinde yemesi için bir poşet kuru mama ve mama kabı ailesine verilecektir.

277 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.