İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No13634
İlan Tarihi3 Şubat 2020
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden
Canpare'ye yuva arıyoruz. Bu kısmetsiz oğlanın kısmeti siz olun. Yuvalandı diye ne kadar mutlu olmuştuk. Çünkü 7 ay yuva aramıştık. Sahiplenildiği evin babası hiç istememiş, annesi ise çok mücadele etmiş ama mücadeleyi kaybetmiş. Daha iyi bir yuva arayın dedi mecburen. Şimdi dört geçici yuva + bir yuva, yani beş ev değiştiren bu insan canlısı, sevgi yumagı, oyuncu oğlumuza kalıcı yuva arıyoruz. Bu kadar ev değiştirmenin verdiği psikolojik etkinin yanında bir de yaşadığı travmayı düşünün. Hangi canlı hakediyor bunu. Tek gözünün görmesi hiç bir şeye engel değil. Sizin kalp gözünüz açık olsun yeterki. Sarmaşık şu an 9 aylık İç ve dış parazitleri yapıldı. Ulaşım konusunu dert etmeyin, ortak bir nokta buluruz. Beyoğlu- İSTANBUL   
221 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.