İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

British shorthair yavru Mia

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No43406
İlan Tarihi30 Temmuz 2021
TürüKedi İlanları
CinsiBritish Longhair
Yaşı0 - 2 Aylık
CinsiyetiDişi
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Arkadaşlar Mia çok akıllı ve oyun oynamayı çok seviyor daha 1.5 aylık. Tuvalet ve su,mama eğitimi vardır. Veterinere götürdüm küçük olduğu için aşıları daha bünyesi kaldırmaz dedi o yüzden yaptırmadım ama genel sağlık durumu iyi olduğu söylenildi. Yanında bütün eşyalarını yani tırnak makası, yastık, oyuncakları, kumunu, kum kabını, paspasını, tarağını, mama kaplarının ve taşıma kaplarını vericem. Evde kardeşim çok korktuğu için mecburen vermek zorundayım yoksa asla vermem çok özel ve çok uysal, insancıl. İsterseniz aşılarını tamamladıktan sonra da sahiplenebilirsiniz. Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun.

311 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.