İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

British Long Hair Kızımıza Damat Arıyoruz.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No44084
İlan Tarihi18 Ağustos 2021
TürüKedi İlanları
CinsiBritish Longhair
Yaşı1
CinsiyetiDişi
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

British Longhair kızımız 1 yaşında ve kızgınlık dönemine girmiştir. Kızımız erkek evinde maalesef çok korkuyor ve çiftleşme dürtüsünü yitiriyor bu nedenden dolayı erkek kediyi kendi evimizde ağırlamak istiyoruz. Kedilerimizin bütün aşıları tam olup düzenli olarak vitamin ve malt takviyeleri de verilmektedir. Daha yeni traş olmuştur. NOT !!! beyaz veya blue point scottish veya british kediler dışında kedileri olanlar ısrar etmesinler sadece beyaz veya blue point erkek kedi ile çiftleştireceğiz. Teşekkürler saygılar…British Longhair kedimize aşıları tam sağlıklı beyaz veya blue point damat erkek arıyoruz.

211 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.