İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Bluepoint british long hair

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No11830
İlan Tarihi17 Ocak 2020
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiErkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

29 Ekim doğumlu, evimde beslediğim, kendi kedimin yavrusu, gayet sosyal karakterli, oyuncu ve akıllı erkek British long hair.


İlk aşıları yapılmış ve aşı karnesi çıkartılmıştır.


Royal canin kitten kuru/yaş mama ve takviye olarak gimcat malt, multivitamin kullanmaktayız.


Üretici vs olmadığımızdan, secere belgesi çıkarttırmaya gerek görülmemiştir. Ancak kedimizin annesi scottish fold, babası British long hair olup, arzu edilir ise kedi ırkları derneklerinden secere belgesi tarafınızca temin edilebilecektir.


Kriterlerimiz şöyle:


Sahiplenecek olan kişinin cins kediler hakkında bilgi ve deneyime sahip olması önemlidir.


Bir üçüncü şahsa hediye olarak kedi almayı düşünmeniz, tek kriterinizin fiyat olması, diğer aile bireylerinin kediye karşı çıkması, düzenli olarak resim/video göndermek istememeniz gibi durumlarda lütfen benim kedimi sahiplenmeyi tercih etmeyiniz.  


Çocuğunuzun veya kendinizin hayvan tüyüne alerjisi olup olmadığını sahiplenme öncesinde teyit etmiş olunuz.


Bir evcil hayvan beslemenin ortalama 12-15 yıllık ömrü boyunca onu ailenin bir parçası olarak görmek demek olduğunu bilen, peluş oyuncak almakla kedi almanın aynı şey olmadığının farkında olan, bunun sorumluluk gerektirdiğini bilen, bu canın mama ve su dışında sevgi ve ilgiye de ihtiyaç duyduğunun farkında olarak, bunları vermeye hazır olan, sağduyu ve merhamet sahibi, iyi gününde-kötü gününde her zaman sevgi, şefkat ve sabırla yanında olacak bir aile iseniz iletişime geçiniz.


Patili günler.


977 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.