İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Biricik oğlum Ares için ömürlük yuva arıyorum.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No25166
İlan Tarihi15 Ağustos 2020
Yaşı1
CinsiyetiErkek
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Oğlumun adı Ares. Yaklaşık 4 kilo ağırlığında tekir kedidir. Oyuncul ve kendini sevdirmeyi çok sever. İnsanlarla arası çok iyidir sevecendir. Biraz ürkektir ısırması tırmalaması yoktur arada oluyor fakat ayağını ve kuyruğunu ellediğinizde o da can acıtmıyor. Ayağından ve kuyruğundan sevilmeyi hiç sevmez. Ares benim oğlum gibidir onunla birbirimize çok bağlıyız fakat üniversite için şehir dışına gideceğim bakıcak kimseyi bulamadığım için ona benim gibi sevgiyle yaklaşacak, sokağa atmayacak ömürlük aile arıyorum. Dilerseniz gelip görebilir ya da WhatsApp üzerinden başka fotoğraflarını da isteyebilirsiniz.

114 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.