İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

BEYLİKDÜZÜ METROBÜSE SIFIR KONUMDA 1+1 EŞYALI KİRALIK DAİRE

Fotoğraflar yükleniyor

** Beylikdüzü Haramidere carrefourSa bitişiğinde, metrobüse sıfır konumda, toplu taşıma araçlarının yanı başında. Muhteşem sessizlikte, Huzurlu 2 katlı bir binada, Eksiksiz full eşyalı 1+1 Daire.

** Çamaşır makinası, Buzdolabı, Bulaşık makinası, Mini fırın, Fön makinası, set üstü ocak (elektrik gaz), Split Klima, Smart Led Tv, 2 adet çekyat olabilen koltuk takımı, 2 adet berjer, double yatak, Vestiyer, Soyunma odası veya kiler ve fazlası daire içerisinde bulunmaktadır..

----


***Kapının önünde market, avm, ve ulaşım araçları bulunmaktadır, hayatınızdaki zaman kayıplarını minimuma indirebileceğiniz harika konumda elit bir yerleşim alanına sahiptir.

--- 

** ,Bina Yazın serin kışın sıcaktır, yakıt masraflarınızdan, ulaşım masraflarınızdan tasaaruf edebileceğiniz bir dairedir. Çevrede birçok fiyat ve daire emsali olan rezidance lerde, binalarda ekstra yol masrafı ve zaman kaybı oluşmaktadır, ancak bu binada böyle bir maliyetiniz bulunmamakla, istediğiniz her yere kolayca ulaşabilmekte

Bu ilan 255 kez görüntülendi.
Benzer ilan bulunamadı
İlan sahibiyle iletişime geç: