Bengal Yavruları (4 aylık)

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No40403
İlan Tarihi27 Mayıs 2021
TürüKedi İlanları
CinsiBengal
Yaşı2 - 6 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

25 Ocak 2021 doğumlu, ikisi de erkek. Hareketli, oyuncu ve çok akıllılar. Doğumdan bu yana hiç bir sağlık problemleri olmadı, boy ve kiloları normal. Yavrulardan biri orjinal, diğeri ise beyaz(snow) bengaldir. Beyaz bengaller nadirlerdir ve ülkemizde çok az bulunmaktadır. Anne ve baba safkan bengaldir.


Yavrularımız en iyi şartlarda, kendi yaşadığımız evde sevgiyle büyümektedir. Hamilelikten itibaren annenin sütü bitene kadar(3.5 ay) anne ve yavrular, süt üretimini arttırmak için Royal Canin Pediatric Weaning mama ve konserve ile beslendi. Bu aynı zamanda yavrular için de en uygun mama. Anne sütünün kesilmesinden bu yana Royal Canin Mother and Baby mama ile besleniyorlar. İç dış parazit yakında yapılacaktır. İstediğiniz zaman gelip görebilirsiniz. Gerçekten hayvan sevgisine sahip olan, bu canları en iyi şekilde yetiştirecek, onlara en iyi şekilde bakacak ve her şeyden önemlisi sevgisini verecek birinin almasını istiyoruz. Bu konuda açıkçası biraz seçiciyiz. Bengal kedileri hareketlidir, yaramazlardır da. Yani herkese göre değiller. Uygun kişinin siz olduğunu düşünüyorsanız telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Çok fazla talep olduğundan sadece arama yoluyla görüşme yapıyoruz. Lütfen Whatsapp, kısa mesaj gibi yazılı platformlar yoluyla iletişime geçmeyiniz.

223 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.