İlan sahibi ile iletişime geç:
İncelediğiniz ilan yayından kaldırılmıştır.

BEDİŞ AİLESİNİ ARIYOR..ONU FARKEDECEK BİR MELEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Sahiplendirme
İlan No 3469
İlan Tarihi 29 Mart 2019
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyeti Dişi

LÜTFEN OKUR MUSUNUZ?

Bediş,2 aylık dünyalar tatlısı bir kız..Detaylı veteriner kontrolleri,iç-dış parazit uygulamaları yapıldı,sağlıklı.kuru mama yiyor,kum kullanıyor..

Bediş kız şans eseri hayatta kalanlardan..El kadar masumun yaşadıkları boyundan büyük..sıkıştığı araba motorundan sesini duyuramasa parçalanmaması mümkün değildi..Canı sağlam allaha şükür lakin kuyruğunun uç kısmı sıkıştığı alanda kopmuş,açık yaralı halde çıkarabildik..

Çıkardığımız gibi sustu ve boynumuza,kucağımıza sığınmaya çalıştı..ufacık savunmasız,acıyla,korkuyla titreyen ama yine de güvenmeye çalışan minik bir beden..

Tedavi şansı olmadığı için kuyruk ucu ampute edilmek zorunda kaldı..Veterinerde destek tedavisinide oldu..Sağlığı yerinde,şuan oldukça keyifli..Kuyruk yine tüylenir varsın minik ucu da olmayıversin şükür ki yaşıyor,tek tesellimiz bu..

Fakat bu minik kızın ömürlük ailesini hala bulamadık..Dışarda yaşamak için çok küçük ayrıca ne korunma biliyor ne de kaçmaktan anlıyor..İnsana düşkün,sürekli mırıl mırıl kucağınıza sokulan bir minik..Hem tekir hemde kuyruğunun ucu alındı diye kimse onu görmek istemiyor sanırım ama onun muhtaçlığını görmezden gelmeyin ne olur..

Pamuk gibi bir karakteri var.O görüp görebileceğiniz en pozitif evlatlardan biri.Sürekli mırıl mırıl,çok uyumlu,uykusu gelince gelip kucağınıza kıvrılan,kendi kendine oyunlar kuran,sizinle tv izleyen,patileriyle yüzünüzü seven bir masum.

Henüz çok küçük ve sevgiye muhtaç..Can bakmanın sorumluluğuna sahip,onu ailesinin bireyi olarak görüp bağrına basacak,ondan vazgeçmeyecek ÖMÜRLÜK ailesini arıyoruz..

ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YARDIM ETMEYE ÇALIŞTIĞIMIZ CAN SAYISI ÇOK FAZLA..EVLER,KLİNİKLER,GEÇİCİ YUVALAR DOLU..SİZLERİN BU ÇOCUKLARIN AİLELERİ OLMANIZ ONLARIN HAYATLARININ KURTULMASI DEMEK..LÜTFEN ONLARI GÖRÜN OLMAZ MI?İNANIN ÇOK ZOR ŞARTLARDAN ÇIKIP HAYATA TUTUNAN EVLATLAR HEPSİ..

İSTANBUL/FATİH

istanbul içi,düzeni oturmuş ailelere yuvalandırılacaktır

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

Bu ilan 150 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat !

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.