İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Bal gözlü dünya tatlısı sokak köpeğine kalıcı yuva arıyoruz

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No12423
İlan Tarihi15 Ocak 2020
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiDişi
BoyutOrta Boy
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSokaktan

Herkese merhaba,

İlk resmi hatırlarsanız yaklaşık 3 ay önce internette bayağı dolaşmıştı, hatta hepimizin içi cıs etmişti Hoşt demesinler sana kıyamam diye.

Şimdi bu resimdeki ünlü olan bal gözlü kızımız  8 aylık bir sokak köpeği ve ona acil olarak kalıcı bir yuva bulmamız gerekiyor. Bundan önce 2 kere sahiplendirdik, ikisinde de iş/taşınma bahane edilerek tekrar sokağa atıldı maalesef.

Geçen hafta içerisinde kısırlaştırmasını da yaptırdık, daha önce evde kaldığı için tuvalet eğitimi de var ve çok zeki. Hem insanlarla hem köpek ve kedilerle arası çok iyi ve uysal. Genel olarak bakımı çok rahat ve uyumlu bir köpek, orta boy, yaklaşık 20-22kg, tasmayla dolaşmaya alışık. Ünlü olmasına rağmen çok mütevazidir, her kuru mamayı da afiyetle yer  Karma ve bronşin aşıları da yapılmış.

Onun kalıcı yuvası olup, ona bir daha kimsenin hoşt dememesini sağlayabilir misiniz?

Bu güzel kızı sahiplenmek için benimle buradan veya 0532 450 50 43 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkürler

136 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.