İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Bahçemizde doğan kedilere sıcak birer yuva arıyoruz

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No3953
İlan Tarihi24 Mayıs 2019
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi
Boyut
Aşıları
Tuvalet Eğitimi
Kimden

İş yerimizin bahçesinde doğum yapan anne kedilerimiz sayesinde bahçemizde 30a yakın kedi olması nedeniyle ve binamızın yakın zamanda boşaltılacak olması nedeniyle bu yavrularımızı acilen sahiplendirmek istiyoruz. Burada hava koşullarından ve diğer hayvanlardan korunmasız bir şekilde yaşıyorlar. Onlara sevgiyle davranacak, iyi bakacak yeni arkadaşlar ve aileler aramaktayız.

Renk renk, erkek ve dişi yavrularımız mevcuttur. Hemen sahiplendirebileceğimiz 15 kadar yavru kedimiz var. Yaşları değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 1,5 aylıklar.

Yavruların hepsi şimdiden diğer kediler ve insanlarla kuvvetli sosyal bağlar kurmuş halde. Gece gündüz insanlarla beraber oldukları için kendilerini sevdirmeye ve oyun oynamaya bayılıyorlar. Kuru mama yiyebiliyorlar.

Kedilerin aşıları ve bakımlarının sahiplenen kişi tarafından yaptırılması gerekmektedir.

NOT: Bunların yanında birkaç hafta içerisinde sahiplendirebilir hale geleceğimiz birkaç günlük ve birkaç haftalık 10 adet daha yavrumuz vardır. Henüz anneleri tarafından emzirilmeleri gerektiğinden onları hemen sahiplendiremiyoruz. Daha ilerisi için planlarınız varsa yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ilan 106 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
İlan sahibiyle iletişime geç: